top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Image by Xan Griffin
PNG רק הדרך ליחידה וכריעה.png

התכנית שתספק לך כלים ואסטרטגיות להצלחה בכל שלבי הדרך

מיונים | ראיונות | גיבושים | טירונות | מסלול | סיירות | פיקוד | אזרחות

לחצו על אייקון הוואטסאפ והצטרפו לקבוצת "קהילת המלש"בים" לקבלת תכנים והרצאות בחינם

פתיחת הקורס: 4 באוקטובר 16:00-18:00

האם כושר קרבי מספיק? האם יש לכם את מה שנדרש?

איך זה שיותר מ-50% מלוחמי סיירת מטכ"ל לא היו בכושר קרבי?
 
מה באמת צריך כדי להגיע ליחידות המובחרות, ולהישאר שם לאורך כל השירות? 
בניגוד למה שהמון מלש"בים מאמינים, לא מדובר רק בכושר גופני, אלא בהרבה יותר.

ישנם חמישה מרכיבים להצלחה שאתם חייבים לשלוט בהם אם אתם באמת רוצים להצליח ביחידות המובחרות:

Image by HalGatewood.com

יכולות קוגנטיביות

Image by jean wimmerlin

תכונות מנהיגות

Image by Natalie Pedigo

תכונות צוותיות

Image by Zac Durant

מצוינות אישית

Image by Victor Freitas

כושר גופני

מהסיבה הזאת, פיתחתי בשנים האחרונות את תכנית "הדרך ליחידה", התכנית המלאה והמקיפה ביותר להכנה לקראת שירות צבאי באחת מהיחידות המובחרות של צה"ל

מה תקבלו בתוכנית "הדרך ליחידה"?

  • פיתוח חוסן והכנה מנטלית אישית לקראת כל אחד מהמרכיבים להצלחה במיונים ליחידות המובחרות 

  • תכנים מעמיקים המועברים גם בתוכניות הכשרה של קצינים בצבא ארה״ב כתוכן הכרחי להצלחה בפעילויות מבצעיות. 

  • תהליך התפתחות אישי מעמיק המספק הכנה מלאה לא רק לשלב הגיבושים והמיונים, אלא גם לאורך כל השירות הצבאי שלך

  • שילוב כלים מנטאליים להצלחה מעולמות המנהיגות, התפתחות האישית, פסיכולוגיה חיובית, ו-NLP. 

  • תהליך מנטורינג אישי 1/1 לכל משתתף כדי שנוכל לוודא שאתה עושה כל מה שאתה צריך כדי להתקבל ולהצליח ביחידה (שילוב של ליווי אישי יחד עם למידה קבוצתית)

  • 2 מפגשי הדרכה ליווי והסבר להורי משתתפי התכנית אודות השירות הקרבי ביחידות המובחרות

  • התכנית פותחה ע"י אמציה פנסטרהיים, בוגר יחידה מובחרת בעל ניסיון מבצעי, מדריך לחימה, מדריך כושר קרבי, מאמן מנטלי להצלחה צבאית ואישית, ומרצה בצה"ל כבר 6 שנים למצוינות, עבודת צוות, ומנהיגות.

איך זה עובד?

"הדרך ליחידה" - המסלול - קורס הכנה למלש"בים

שלב ראשון – הטירונות: 

בשלב זה תלמדו כלים ואסטרטגיות להצלחה ומצוינות אישית שיעזרו לך לעבור את הגיבושים, ולהיות חייל מוביל בצוותי היחידות המובחרות.

שלב שני – אימון מתקדם: 

בשלב זה תלמדו כלים ואסטרטגיות לחוסן מנטאלי לקראת הגיבושים, מסלול היחידה המובחרת ועבודה מבצעית. בחלק זה תלמד בין השאר גם איך להתמודד עם אתגרים משמעותיים כמו פציעות פיזיות ונפשיות מלחימה.

שלב שלישי – המסלול: 

בשלב זה תלמדו כלים ואסטרטגיות להצלחה בעבודת צוות. התכנים שילמדו בחלק זה יאפשרו לך להפוך לדמות משמעותית בצוות ולהוביל גם את חבריך לנשק למצוינות והצלחה.

מסכם מסלול:

משתתפים אשר הגיעו לסוף המסלול של "הדרך ליחידה", יוכלו להשתתף בסימולציית גיבוש / שבוע שטח בוינגייט שיסתיים במסע "סוף מסלול" ובקבלת חולצת סוף המסלול של "הדרך ליחידה". 

חמשת שלבי הקורס PNG.png

"הדרך ליחידה" - קורס מפקדים

משתתפים אשר עברו מיוני המשך וסיימו בהצלחה את המסלול של "הדרך ליחידה" יוכלו להצטרף לקורס מפקדים. קורס המפקדים הינו קורס המשך יוקרתי אשר מכין את משתתפיה לתפקידי פיקוד ביחידות המובחרות.

בקורס תלמדו כלים ואסטרטגיות למנהיגות, השפעה, הובלת צוותים ופיקוד ביחידות המובחרות.

קורס המפקדים יכלול  ליווי אישי מתמשך לכל חניך, גישה למאגר תכנים למפקדים, והצטרפות לצוות של חניכים איכותיים אשר שואפים לפקד / או שכבר מפקדים ביחידות המובחרות של צה"ל.

רוצים את הסילבוס המלא?

מלאו את הפרטים שלכם להורדת הסילבוס

אודות מנחה הקורס

אמציה פנסטרהיים.jpg

אמציה פנסטרהיים, בוגר יחידה מובחרת בעל ניסיון מבצעי, מדריך לחימה, מדריך כושר קרבי, מאמן מנטלי להצלחה צבאית ואישית, ומרצה בצה"ל כבר 6 שנים למצוינות, עבודת צוות, ומנהיגות.

אמציה פנסטרהיים:

"במהלך השירות הצבאי שלי באחת מהיחידות המובחרות של צה"ל, נפצעתי ואיבדתי ארבעה מחברי החוליה שלי במבצע "צוק איתן". בעקבות אותה התקרית ובתום תהליך שיקום ארוך מהפציעה שלי, החלטתי להקדיש את מרכז העשייה שלי להכשרה ופיתוח ההתנהלות המבצעית של לוחמי ומפקדי צה"ל. 

עד היום העברתי מאות הרצאות לאלפי חיילים ומפקדים, במגוון היחידות המובחרות של צה"ל: מגל"ן, אגוז, סיירת גולני, סיירת מטכ"ל, סיירת צנחנים, סיירת נחל, סיירת חרוב, קורס קצינים, קורס מ"כים, קורס רפואה מתקדמת, ועוד..

אחרי 6 שנים של עשייה הבנתי שכדי לשפר את רמת הלוחמים והמפקדים בצה"ל, אני צריך להתחיל בשלב מוקדם יותר – תקופת המלש"ביות. וכך פיתחתי את התכנית הראשונה והמקיפה לפיתוח לוחמי ומפקדי העתיד: "הדרך ליחידה" 

התכנים בתוכנית "הדרך ליחידה" מאגדים בתוכם את כל התשובות לשאלות הנפוצות שעולות בהרצאות ובהכשרות שלי . תכנים חינוכיים, ערכיים ומעצימים המעניקים הכנה יסודית, ומנטאלית לשירות הצבאית וכמובן מענה כולל על השאלה הנפוצה ביותר – "מה נדרש ממני כדי להיות לוחם ולהצליח ביחידה מובחרת?"

מוזמנים להצטרף לעשרות המלש"בים שכבר עברו את מסלול ההכשרה של אמציה ולהירשם לשיחת ייעוץ והתאמה ללא עלות לקראת פתיחת המחזור הבא של "הדרך ליחידה".

הודעת קול שחניך שלח תוך כדי הקורס

שאלות נפוצות

אני מתאמן בכושר קרבי, למה אני צריך גם את זה?

קודם כל, מעולה שאתם מתאמן בכושר קרבי! הכושר הגופני הוא אחד ממרכיבי ההצלחה הצבאית. אם זאת, הוא לא היחיד.. אתם בטוח שמעתם על אנשים שהיו בכושר מטורף ולא עברו את הגיבושים, או אפילו על כאלו שהכושר שלהם היה סביר / אחרי פציעה והצליחו לעבור? מה משותף בין כל מי שכן עבר? זה כבר מתייחס לאישיות ולאופי. וכן, ניתן לשנות את האופי במידה ויש את הכלים הנכונים. זה בדיוק מה שנעשה כאן. בסוף התוכנית אתם לא רק תהיו עם כושר גופני טוב יותר בזכות הייעוץ עם המדריך כושר, אתם תהיו אדם אחר. אתם תראו יותר הצלחות בכל תחום בחיים. זה מה שקורה כשמפתחים את האופי. זה מה שקורה בתוכנית "הדרך ליחידה".

כמה זמן זה דורש ממני? אני עסוק ולא יודע אם יש לי מספיק זמן..

אורך השיעורים עצמם הם שעתיים כל שיעור. אם זאת, יהיו תרגולים ומשימות לבצע מחוץ למסגרת הלימודית. הקטע הנחמד, הוא שרוב המשימות האלו הם ליישום תוך כדי שאתם מתנהלים בתחומי החיים השונים שלכם. לדוגמא, אם עברתם שיעור בנושא, הקטנת רמת הסבל בפעילות מאומצת, המשימה שלכם תהיה לתרגל את זה באימון כושר קרבי הבא שלך. דוגמא נוספת: אם עברתם שיעור בנושא העצמת החיבור הבין אישי, תוכלו לתרגל את זה עם המשפחה, עם החברים בלימודים או בכל מקום אחר שיש בו אנשים.. זה היופי בתוכנית.. היא רלוונטית לכל תחום בחיים!

זה נשמע לי כמו סתם עוד קורס.. מה כ"כ מיוחד פה?..

הלוואי והיו יותר קורסים שמלמדים את זה! התוכנית שתעברו משלבת לימוד, תרגול, תהליכי התפתחות, וליווי אישי. אתם מקבלים את כל המעטפת לשינוי והתפתחות. דמיינו שמכניסים אתכם למסלול של ספורטאי עילית. זה מה שקורה כאן. אתם מקבלים מאמן מנטלי, תכנים להגדלת פוטנציאל ההצלחה, קבוצה תומכת, מדריך כושר אישי, ועוד המון! הגיע הזמן להתייחס אליכם כאל ספורטאי עילית עם כל מה שתקבלו כאן..

האם זה יעזור לי להשתפר בכושר קרבי? האם זה יעזור לי בגיבושים?

כן! כן! כן! ולא רק בכושר קרבי! זה יעזור לכם להשתפר בכל תחום בחיים שלכם! אתם לומדים בתוכנית איך להצליח בכל מה שתבחרו. התכנים שתלמדו נוצרו כאשר חקרו הצלחות של אנשי מפתח בעולם העסק, בספורט, ובצבא. אתם מקבלים תוכן שכבר נבדק והוכח כיעיל. בעזרת מה שתלמדו תוכלו להגדיל את פוטנציאל ההצלחה שלכם גם בכושר קרבי, גם במיונים, גם בשירות, וגם בחיים באופן כללי!

איך אני יכול לדעת שזה באמת יעזור לי?

קודם כל, אם אתם רוצים, אתם מוזמנים לפנות לאמציה ולבקש מספרי טלפון של בוגרי התוכנית. מוזמנים לדבר איתם ולשמוע בעצמכם! ולעכשיו, קבלו כמה מסרים מבוגרי התוכנית...

סיכום של בוגר מחזור פברואר 2021

רישום לתוכנית

המפגשים מתקיימים בזום אחת לשבוע, ימי שני, בשעה 16:00-18:00
פתיחת הקורס: 4/10/21
מחיר תשלום מוקדם: 3,800 ש"ח
מחיר רגיל (החל מה-20 בספטמבר): 4,300 ש"ח

לרישום לתוכנית יש למלא את הפרטים הבאים:

רישום
bottom of page