top of page
רקע דף נחיתה דובר - מעל הקו.png

כושר קרבי מורחב

צוות דובר

-

תוכנית לפיתוח מנהיגות ומצוינות צבאית

תהליך התפתחות אישית עם ליווי מקצועי של מאמן מנטלי מוסמך

תהליך התפתחותי לבן PNG.png

שיעורי פסיכולוגיה ו-NLP לפיתוח חוסן ומנהיגות

לימודי פסיכולוגיה לבן - PNG.png

אימוני כושר קרבי והכנה לימי סיירות / גיבושים

אימון גופני מותאם מיונים - לבן PNG.png

צוות דובר הינה התוכנית היחידה בישראל המחברת בין אימונים פיזיים ממוקדים למיונים, שיעורים שבועיים לפיתוח מנהיגות, חוסן ומצוינות, ותהליך התפתחות אישית עם ליווי מקצועי אישי.

חייל עומד.png

מה כלול בתוכנית "צוות דובר" - כושר קרבי מורחב
 

 1. אימונים ספציפיים להתאמת הכושר הגופני לדרישות ימי סיירות

 2. סימולציות של ימי סיירות

 3. אימונים מיוחדים וסדרות שטח לטובת פיתוח מנטליות צבאית קרבית

 4. ליווי צמוד של מדריך כושר ועזרה בבניית תוכנית אימונים ספציפית לבית וחדר כושר

 5. ליווי מקצועי ממאמן מנטלי בפרויקט אישי לפיתוח מנהיגות שכל חניך צריך להגיש

 6. שיעורי פסיכולוגיה ו-NLP לפיתוח הרגלי חשיבה ומנטליות של מצוינות ומנהיגות כללית לחיים

 7. שיעורי פסיכולוגיה ו-NLP לפיתוח הרגלי חשיבה ומנטליות של מצוינות ומנהיגות צבאית

 8. שיעורי פסיכולוגיה ו-NLP לשיפור עבודת צוות דרך מציאה וחידוד חוזקות אישיות

 9. סדרת טירונות - סדרת אימונים המכינה את החניכים נפשית ואסטרטגית לטירונות. בסדרה החניכים יחוו את הלחץ של הטירונות וילמדו אסטרטגיות להתנהלות והנהגה בתקופת הטירונות.

 10. קבוצת ליווי מנטלית ונפשית לחיילים המשרתים בשירות חובה וקבע

 11. סדרת PTSD - מפגשים ואימונים מיוחדים המלמדים אודות PTSD ומה ניתן לעשות כדי להקטין את הסיכויים לקבל PTSD. בסדרה זאת החניכים יכירו לוחמים שונים עם ניסיון מבצעי כדי שיוכלו ללמוד מהניסיון שלהם.

 12. סדנת שחרור - סדנה שתתקיים פעם בשנה לבוגרי התוכנית שעומדים להשתחרר. בסדנה החניכים ימצאו את התשוקות שלהם, את החוזקות שלהם, ודרך זה יבנו לעצמם תוכנית פרקטית להתקדמות באזרחות לאחר השחרור

 13. ועוד המון תכנים!

זה לא חייב להיות ככה!

warning.png

כיום רוב תוכניות ההכנה לצבא מתמקדים בהכנה גופנית למיונים בלבד מתוך מחשבה עסקית. זה מה שהכי מוכר. בשל כך חניכי כושר קרבי מתגייסים ללא כל הכנה נפשית לשירות הצבאי ובלי היכולות הנפשיות להתמודד עם אתגרי השירות, אתגרי הפיקוד, אתגרי הלחימה, ואתגרי השחרור.

 

תוכנית "צוות דובר" באה לפתור את החוסר הזה ולהכין את הנוער לשירות צבאי מוצלח דרך שילוב של הכנה קדם צבאית למיונים, הכנה פרקטית למציאות הצבאית היום יומית, והכנה למצבי קיצון.

soldier 1.png

איך זה עובד?

תוכנית "צוות דובר" מחולקת למספר פעילויות עיקריות:

 • אימוני כושר קרבי - אימונים המתקיימים בימי שני וחמישי בין 19:00-20:30 בוינגייט / חוף הרצליה / פרדסים של רעננה.

 • שיעורי פסיכולוגיה ו-NLP שמתקיימים בימי שלישי בין 17:30-19:00 ברעננה.

 • ליווי אישי בפרויקט מנהיגות - מפגשים אישיים / קבוצתיים עם מאמן מנטלי לטובת התנעה וקבלת עזרה ביצירה והובלת פרויקט מנהיגות אישית שכל חניך חייב להגיש בסוף שנה.

 • סימולציות - פעם בחודשיים יתקיימו סימולציות של ימי סיירות או סדרות מיוחדות.

כמה זה עולה?

 

העלות החודשית להשתתפות בתוכנית צוות דובר היא 340 ש"ח לא כולל סדרות מיוחדות שמחוץ לזמן האימונים הרגילים.

האם כל אחד יכול להצטרף?

לא. לאחר אימון ניסיון, במידה והצוות והמאמן ירגיש שיש התאמה שלכם לצוות ולתוכנית, תזומנו לראיון אישי לטובת היכרות אישית מעמיקה יותר. במידה ובראיון אישי הוכחתם שאתם מחויבים לתהליך ומאמינים בחזון של התוכנית, תוכלו להצטרף למשפחה. לפני הראיון האישי תקבלו חומר לימוד המלמד איך להציג את עצמכם בראיון אישי בצורה הטובה ביותר.

אדם ט. (18)

צוות דובר מדהים כי הוא נותן לי מקום להתנסות בקשיים פיזיים ובמיוחד מנטליים מה שנותן לי להכיר את עצמי ואת מה שעוזר לי בכל קושי.


עם ההדרכה המיוחדת של אמציה אני מתפתח בצורה טובה יותר בכל ההיבטים הפיזיים והמנטליים וכל זה פיתח אצלי התנהלות טובה יותר בכל התחומים בחיים שלי: בהדרכה, בכושר, בלימודים, עם חברים.


כל אחד לומד משהו חדש בכל אימון ושיעור! על ההתנהלות אישית וגם בצוות, מה כדאי לשפר ולשמר, מה יגרום לך להצליח ולשפר ביצועים! אנחנו אפילו כותבים את זה!

אם אתה מחפש להיות טוב יותר כל פעם אז תבוא!

חניכים מספרים

צוות דובר.jpg

דור מ (18)

עבורי הדובר זה כמו בית שני כבר כמעט שנתיים, הגעתי לדובר לאימון נסיון בעקבות חברים ומאז אהבתי את המסגרת.
בדובר למדתי כלים לעמידה בזמנים, מנהיגות, עמידה מול קהל, העברת הרצאות, התמודדות עם ראיון אישי ועוד כל כך הרבה דברים שיעזרו לי לא רק להגיע למקום שאליו אני שואף בצבא אלא גם לסיים את אותו המסלול ואפילו לסיים בהצטיינות. 
לסיכום אני מאוד ממליץ על הדובר ואני ממליץ להצטרף כמה שיותר מוקדם כי לי באופן אישי יש חרטה שלא הצטרפתי קודם

אודות המאמן

אמציה פנסטרהיים.jpg

אמציה פנסטרהיים

 • מדריך כושר מוסמך

 • מאמן מנטלי עם הכשרה בינלאומית NLP TRAINER

 • מנהל ומדריך ראשי של בית הספר לקרב מגע iKRAVMAGA בעל חגורה שחורה דאן 3

 • בעל קליניקה לטיפול בטראומה לילדים, נוער וחיילים

 • יועץ ומרצה צבאי בנושא מצוינות, מנהיגות והכנה ללחימה באישור בית הספר למנהיגות של חיל החינוך. עד היום לקח חלק בהכשרתם של אלפי חיילים ומפקדים

 • בוגר יחידה מובחרת ונכה צה"ל עם ניסיון מבצעי מיוחד

מסר מאמציה:

בשנת 2014 תוך כדי מבצע צוק איתן, הצוות שלחמתי איתו נפגע תוך כדי לחימה. אותו אירוע השאיר אותי עם נכות ולקח ממני את ארבעת חברי לחוליה. 

עוד לפני הגיוס שלי, בתור נער, השקעתי המון בהתפתחות אישית ולימודי פסיכולוגיה כדי שאוכל להצטיין ולהוביל בכל תחומי העשייה שלי. אחרי הפציעה, חוויתי על בשרי איך שהידע, הכלים והניסיון שרכשתי דרך תהליך ההתפתחות שלי, עזרו לי להפוך את מה שעברתי לחוויה שמעצימה לא רק אותי, אלא אנשים רבים נוספים. 

לאחר השיקום, התחלתי להעביר הרצאות בצבא בנושא שיפור התנהלות מנטלית ומנהיגות. הידע שהעברתי הוצג שוב ושוב בקורסי פיקוד ובהכשרות של לוחמים ביחידות המובחרות ביותר של צה"ל. 

הידע הזה, יחד עם האימונים שחניכי צוות דובר יעברו, יעזרו להם לממש את הפוטנציאל שלהם, לבנות חוסן נפשי, לפתח תכונות ויכולות שבעזרתם יוכלו להנהיג בצבא, באזרחות ובמשפחה. 

עבורי, תוכנית צוות דובר היא שליחות. היא הדרך שלי לעזור ללוחמים, מפקדים ואזרחים לחיות חיים מלאים בהצלחה, מימוש, והשפעה חיובית על הסביבה שלנו.

תהליכי המיון ליחידות המובחרות יכולה להיות הזדמנות מדהימה להתפתחות אישית והתחזקות גופנית. אם מתאמנים ומתפתחים נכון, לא רק שתצליחו לעבור את המיונים הפיזיים, אלא תצליחו להיות סוג האנשים שהיחידות מחפשות, ובכך, לסיים מסלול כחיילים ומפקדים מצטיינים.

אם חשוב לכם לממש את עצמכם, אם אתם רוצים שההצלחה תעקוב אחריכם בכל תחומי העשייה שלכם, אם אתם רוצים להיות משמעותיים ובעלי תרומה משמעותית, תוכנית צוות דובר היא בשבילכם.

bottom of page