top of page
תמונת רקע לדף בית.png

תוכנית "הדרך ליחידה"

תוכנית ייחודית לפיתוח פסיכולוגיה ודפוסי חשיבה של לוחמי העילית

קהילה

להיות מוקף במלש"בים המשקיעים ביותר במדינה

lecture hat white circle.png

ליווי מקצועי

מפגשים שבועיים לליווי, מענה על שאלות, והכוונה מקצועית

brain white circle.png

קורסי לימוד

תוכנית ללימוד פסיכולוגיית ההצלחה ו-NLP צבאי

learning hat white circle.png
קהילת המלשבים אמציה פנסטרהיים הכנה לצהל.JPG
אמציה מעביר הרצאה לחיילי סיירת צנחנים

עשרות אלפי מלש"בים משקיעים את הנשמה שלהם בהכנה לצה"ל בצורה שגויה. הם שוכחים מהחלק החשוב ביותר, הפסיכולוגיה שלהם!

תעשיית הכושר הקרבי עושה הכל כדי שבני נוער יאמינו שכדי להצליח כל מה שצריך זה לשפר את הכושר הגופני שלהם ואת ה"מנטליות" שלהם.

אבל מה לגבי הפסיכולוגיה? מה לגבי הקשיים הנפשיים? מה לגבי הכנה ללחימה? מה לגבי שיפור עבודת צוות? מה לגבי פיתוח מנהיגות? מה לגבי התפתחות אישית מקיפה? את כל זה הם שכחו. לכן אני כאן. לא רק בשביל שתעברו את הגיבושים. כדי שתצליחו בהכל! במיונים, בגיבושים, בטירונות, במסלול, בפיקוד, בשחרור, בלימודים, ובעתיד שלכם.

מה בתוכנית

קורסים דיגיטליים

מגוון קורסים דיגיטליים וחוברות עבודה להתפתחות אישית והכנה פסיכולוגית להצלחה צבאית וכללית עם דגש על מיונים ושירות צבאי.
 
1. קורס "פסיכולוגיית ההצלחה הצוותית" - כדי שתוכלו ללמוד להיות אנשי צוות משמעותיים ובולטים.
2. קורס "פסיכולוגיית ההצלחה האישית" - כדי שתוכלו לנהל את עצמכם ולוודא שיש לכם את כל הכלים לממש את הפוטנציאל האמיתי שלכם
3. קורס "כלים מנטליים לשיפור ביצועים בכושר קרבי ומיונים" - כדי שתוכלו להצליח להביא את היכולות הפיזיות שלכם לידי ביטוי במיונים
4. קורס הכנה לצה"ל וטירונות
5. מאגר של כל היסטוריית ההרצאות של אמציה

קורסים אמציה.png

ליווי שבועי

זהו לב התוכנית. המטרה שלי היא לוודא שאתם מיישמים את התכנים בחיים שלכם. לצבור ידע לא ייתן לכם יותר מדי אלא אם כן תיישמו אותו! ולכן, כל שבוע יהיה לנו מפגש זום של שעתיים שבו:
 

 1. נענה על כל השאלות שלכם מתוכנית הלימודים

 2. נתרגל את מה שלמדתם בזוגות, בקבוצות, עם פיקוח וקבלת פידבק

 3. נעבור על המטרות האישיות של כל משתתפי התוכנית ונוודא כי כולם ממשיכים להתקדם. במידה וצריך תקבלו את התמיכה הקבוצתי או האישי מאמציה. הכל כדי לוודא שאתם מצליחים. אתם מחויבים לקבוצה.

 4. תלמדו חומר מתקדם עם אמציה בנושא הצלחה נפשית בשירות הצבאי, PTSD, NLP, התנהלות אישית, והצלחה.

ליווי אישי אמציה פנסטרהיים מצוינות צבאית

קהילה וסביבה מעצימה

הסביבה שלנו משפיעה עלינו יותר מכל דבר אחר. כל מי שבחר להצטרף לתוכנית המיוחדת הזאת עבר ראיון קבלה עם אמציה והוכיח שהוא מחויב להתפתחות והצלחה. להיות מוקף בסביבה כזאת תעורר אצלכם השראה ומוטיבציה יום יומית להשתפר. תאמינו לי, אתם לא רוצים להיות היחידים שעולים למפגש השבועי בלי דוגמאות להתקדמות שלכם ואיך שיישמתם את מה שלמדתם. בואו נשתמש בלחץ סביבתי בצורה חיובית!

הקהילה שלנו תפעל בכמה ערוצים:

 

 1. קבוצת וואטסאפ שתוכלו לחפור לשאול שאלות וללמוד מאחד השני כל יום כל היום

 2. פורום שאלות תשובות שמראה את כל היסטוריית השאלות ותשובות שנשאלו

 3. מפגשים קבוצתיים כמו מנגלים, פוייקה, טיולים ועוד!

BOOTCAMP1.jpg

אימונים וסימולציות

כל משתתפי התוכנית יוזמנו כל חודשיים לסימולציית יום סיירות שבה נבחן את היכולת שלכם ליישם את כל מה שלמדתם בזמן אמת! בנוסף לסימולציות, תוכלו להצטרף פעם בשבוע לקבוצת כושר קרבי ללא תשלום נוסף!

צוות דובר.jpg

בוגרים וחניכים ממליצים

בעזרת התכנים ותהליכים שתלמדו בתוכנית אמציה עזר למאות מלש"בים להצליח במטרות שלהם! התכנים שתלמדו בתוכנית הם אותם התכנים שאמציה משתמש בהם כדי לייעץ ולעזור לחיילים ומפקדים ביחידות הנחשקות ביותר, ביניהם: סיירת מטכ"ל, שייטת 13, אגוז, מגלן, דובדבן, סיירת צנחנים, סיירת גולני, קורס קצינים, קורס מ"כים, יהל"ם, קורס הנדסה וחבלה, נחל, גבעתי, ועוד הרבה!

נכון להיום, בוגרי התוכניות של אמציה עברו את המיונים / משרתים בשייטת 13, סיירת מטכ"ל, אגוז, מגלן, 504, סיירת צנחנים, עוקץ, חיל הרפואה, 81, ועוד.

איך זה בפועל יעזור לי?

כל מה שתלמדו, הכל, הוא תוכן יישומי. אנחנו לא מבזבזים זמן בתיאוריות מיותרות. כל מפגש יסתיים עם משימות ותובנות שאותם תצטרכו ליישם בכל תחומי החיים. תתכוננו למהפך ושינוי כללי. לא רק בהכנה שלכם לצבא. אנחנו מתעסקים באופי ואישיות. אתם עומדים להתפתח. הסביבה שלכם הולכת לשים לב שפתאום אתם אנרגטיים יותר, אתם מצליחים יותר, אתם מובילים ומנהיגים יותר, אתם שמחים יותר, וטובים יותר.

הכנה לצבא - תהליך ההתפתחות שתעברו יעזור לכם לשפר את הביצועים הפיזיים שלכם, להבין בצורה טובה יותר מה זה צה"ל ולמה לצפות (תשמעו את כל האמת.. לא את מה שלרוב מספרים לכם כדי להרעיל אתכם).

משפחה חברים וזוגיות - כחלק מתהליך ההתפתחות שתעברו תלמדו על תקשורת, על מה גורם לאנשים לעשות את מה שהם עושים ואיך להבין את האחר בעזרת תקשורת יעילה. תצפו לראות שיפור בקשר שלכם עם המשפחה, ההורים, החברים, ובקשר הזוגי.

אחרי צבא - השינוי שתעברו יחד עם המידע שתצברו יעזור לכם להחליט מה לעשות אחרי הצבא, איך להתנהל, ואיך לממש את עצמכם בצורה הטובה ביותר. מצטער להגיד לכם, אבל הטיול שלכם אחרי הצבא יהיה נטו כיף.. ולא כדי "למצוא את עצמכם".. אתם תכירו את עצמכם טוב מאוד.

אודות אמציה

אמציה פנסטרהיים.jpg
 • מרצה לפסיכולוגיית ההצלחה ו-NLP Master & Trainer

 • מאמן מנטלי צבאי אשר לקח חלק בהכשרתם של אלפי חיילים ומפקדים​

 • מטפל NLP המתמחה בטיפול בטראומה

 • מדריך ומומחה לקרב מגע בעל חגורה שחורה דאן 3

 • מדריך כושר קרבי

בעולם מגוון כמו שלנו, כל אדם גדל עם חינוך שונה, סביבה שונה וגישה שונה למידע מעצב אופי. מצד אחד, השוני הזה מייצר גיוון וחדשנות, אך מצד שני, השוני הזה מוביל לידע מהותי ש"נופל בין הכיסאות".

 

כל תוצאה שאנחנו חיים במציאות שלנו מושפעת מהפסיכולוגיה שלנו יותר ממה שנדמה לנו. המחשבות, הרגשות, והמיקוד הפסיכולוגי שלנו מוביל אותנו לקבל את ההחלטות שבסופו של דבר אנחנו מוציאים לפועל. 

 

מי שיודע להשפיע על הפסיכולוגיה שלו, יודע להשפיע על המציאות שלו. יצירת חיים של מימוש והצלחה מתחילה בפסיכולוגיה שלנו. אנשים עם פסיכולוגיה חזקה יכולים להפוך כל אתגר להזדמנות.

 

פסיכולוגיה נכונה משפיעה על ההישגים שלנו, על הזוגיות שלנו, על רמת האושר שלנו, על האינטראקציה שלנו, כל המצב הכלכלי שלנו, וכל תחום אחר בחיים שלנו.

 

באמצעות התהליכים הפסיכולוגיים שאמציה מעביר, יחד עם הגישה החינוכית הייחודית שלו, אמציה מעניק לכל מי שעובר דרכו את הידע ואת הכוח הפנימי שנדרש כדי לממש את הפוטנציאל שלו.

bottom of page